Balíčky British Council už majú svojich výhercov

05. októbra 2015

Dňa 5.10. prebehlo žrebovanie prvých výhercov v rámci súťaže EnglishOne. Vzdelávacie balíčky od British Council už symbolicky putujú k svojim novým majiteľom. Súťaž o ďalšie ceny stále pokračuje.

Učitelia, ktorí si zdokonalia svoje jazykové znalosti prostredníctvom prestížnej vzdelávacej inštitúcie British Council sú z nasledujúcich základných škôl:

  • Banka, Základná škola s materskou školou, Bananská 46
  • Bánovce nad Bebravou, Základná škola, Gorazdova 1319/6
  • Banská Bystrica, Základná škola, Moskovská 2
  • Banská Bystrica, Základná škola, Radvanská 1
  • Banská Štiavnica, Základná škola Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17
  • Bardejov, Cirk. spoj. škola – CZŠ, Jiráskova 5
  • Bardejov, CZŠ s MŠ sv. Faustíny, Majer 5
  • Bardejov, Základná škola, Komenského 23
  • Bardejov, Základná škola, Wolkerova 10
  • Bernolákovo, Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy, Školská 1
  • Bešeňov, Základná škola, Bešeňov 628
  • Bobrov, Základná škola s MŠ, Nová cesta 361
  • Bojná, Základná škola, Bojná 76
  • Boleráz, Základná škola s materskou školou, Boleráz 456
  • Borša, Základná škola s MŠ, Ružová 304
  • Bratislava-Karlova Ves, Základná škola, Karloveská 61
  • Bratislava-Nové Mesto, Škola pre mim.nad.deti, Teplická 7
  • Bratislava-Nové Mesto, Základná škola s MŠ, Cádrova 23
  • Bratislava-Nové Mesto, Základná škola s MŠ, Riazanská 75
  • Bratislava-Petržalka, Spojená škola Svätej Rodiny s organizačnými zložkami ZÁKLADNÁ ŠKOLA Svätej Rodiny a Gymnázium Svätej Rodiny, Gercenova 10
  • Bratislava-Petržalka, Súkromná ZŠ Mercury, Zadunajská 27
  • Bratislava-Rača, SŠ-ZŠ de La Salle, Čachtická 14
  • Bratislava-Ružinov, Základná škola, Ostredková 14
  • Bratislava-Vrakuňa, Základná škola, Rajčianska 3
  • Brestovany, Základná škola s materskou školou, J. Nižnanského 1
  • Brezno, Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35
  • Brezno, Základná škola s MŠ, Pionierska 2
  • Brezno, Základná škola s MŠ, Pionierska 4
  • Brezovica, Základná škola s MŠ, Brezovica 60
  • Bučany, Základná škola s materskou školou, Bučany 155
  • Budkovce, Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355
  • Bystré, Základná škola, Hermanovská 347
  • Čadca, Základná škola s MŠ, Podzávoz 2739
  • Čadca, Základná škola, Rázusova 2260
  • Čereňany, Základná škola s MŠ, Školská 375/23
  • Číčov, ZŠ s MŠ S.Gáspára s VJM, Hlavná 286/2
  • Čierne, Základná škola, Ústredie 183
  • Demandice, Základná škola s MŠ, Demandice 131
  • Detva, Základná škola, Kukučínova 480/6
  • Divín, Základná škola, Lúčna 8
  • Divina, Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Divina 389
  • Dlhá nad Oravou, Základná škola s MŠ, Dlhá nad Oravou 110
  • Dolná Strehová, Základná škola s MŠ, Imre Madácha 3
  • Dolné Orešany, Základná škola s materskou školou, Dolné Orešany 209
  • Dolné Saliby, Základná škola s VJM, Dolné Saliby 122
  • Dolný Kubín, Základná škola s MŠ, Komenského 279/32
  • Dolný Ohaj, ZŠ s MŠ J.Holčeka, Dolný Ohaj 583
  • Dolný Štál, Základná škola Mateja Korvína s VJM, Hlavná 41/113
  • Domaniža, Základná škola, Domaniža 103
  • Dubová, Základná škola, Hlavná 24
  • Dvorec, Základná škola s MŠ, Dvorec 63
  • Dvory nad Žitavou -Udvard, ZŠ A.Majthényiho s VJM, Hlavné námestie 13
  • Dvory nad Žitavou, Základná škola, Hlavné námestie 14
  • Farná, ZŠ s VJM – Alapiskola, Farná 151
  • Fiľakovo, Základná škola, Farská lúka 64/A
  • Galanta, Základná škola Gejzu Dusíka, Mierová 1454/10
  • Gemerský Jablonec, Základná škola s MŠ, Gemerský Jablonec 244
  • Giraltovce, Základná škola, Budovateľská 164/4
  • Hliník nad Hronom, Základná škola, Školská 482
  • Hlohovec, Základná škola sv. Jozefa, Pribinova 35
  • Hlohovec, Základná škola, M. R. Štefánika 30
  • Hnúšťa, Základná škola J.F.R., Nábrežie Rimavy 457
  • Holíč, Základná škola, Školská 2
  • Hontianske Nemce, Základná škola s MŠ, Hontianske Nemce 77
  • Horná Streda, Základná škola s MŠ, Horná Streda 391
  • Horné Orešany, Základná škola s materskou školou, Horné Orešany 31
  • Horné Otrokovce, Základná škola s materskou školou, Horné Otrokovce 137
  • Hriňová, Základná škola s MŠ, Krivec 1355
  • Hrnčiarovce nad Parnou, Základná škola s materskou školou, Kostolná 28
  • Humenné, Základná škola, Dargovských hrdinov 19
  • Humenné, Základná škola, Hrnčiarska 13
  • Humenné, Základná škola, Pugačevova 1381/7
  • Chminianske Jakubovany, Základná škola, Chminianske Jakubovany 21
  • Chorvátsky Grob, Základná škola s MŠ, Školská 4
  • Chotín, ZŠ L.Tarczyho s VJM, Školská 332
  • Ilava, Základná škola, Medňanská 514/5
  • Jablonové, Základná škola, Jablonové 348
  • Janova Lehota, Základná škola, Janova Lehota 97
  • Jasová, Základná škola s MŠ, Jasová 7
  • Jelenec, ZŠ – Alapiskola, Školská 330
  • Jelka, Základná škola, Školská 399/1
  • Jesenské, Základná škola, Mieru 154
  • Kalinovo, Základná škola s MŠ, SNP 158/20
  • Kežmarok, Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2
  • Kočovce, Základná škola s MŠ, Kočovce 380
  • Kokava nad Rimavicou, Základná škola s MŠ, Štúrova 70
  • Kolta, Základná škola s MŠ, Kolta 245
  • Kopčany, Základná škola, Sasinkova 530
  • Korytárky, Základná škola s MŠ, Korytárky 52
  • Košarovce, Základná škola s MŠ, Košarovce 16
  • Košice-Barca, Základná škola pri LVS, Tešedíkova 3
  • Košice-Barca, Základná škola, Abovská 36
  • Košice-Dargov. hrdinov, Základná škola, Fábryho 44
  • Košice-Juh, Základná škola, Požiarnická 3
  • Košice-Juh, Základná škola, Staničná 13
  • Košice-Juh, Základná škola, Užhorodská 39
  • Košice-Nad jazerom, Súkromná základná škola, Dneperská 1
  • Košice-Sever, Základná škola, Polianska 1
  • Košice-Sever, Základná škola, Tomášikova 31
  • Košice-Sídlisko KVP, Súkromná spojená škola, Starozagorská 8
  • Košice-Západ, Základná škola, Kežmarská 28
  • Košice-Západ, Základná škola, Považská 12
  • Kotešová, Základná škola s MŠ, Kotešová 378
  • Kovarce, Základná škola, Kovarce 164, Kovarce 164
  • Kremnica, Základná škola pre žiakov so sluchovým postihnutím internátna Viliama Gaňu, Českoslov. armády 183/1
  • Krompachy, Základná škola, Zemanská 2
  • Kysak, Základná škola, Kysak 210
  • Kysucké Nové Mesto, Základná škola, Clementisova ulica č.616
  • Kysucké Nové Mesto, Základná škola, Nábrežná 845/17
  • Lemešany, ZS s MS Lemešany, Lemešany 154
  • Levice, Základná škola, Pri Podlužianke 6
  • Levoča, Základná škola, Gašpara Haina 37
  • Liešťany, Základná škola s MŠ, Liešťany 192
  • Liptovský Hrádok, Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539
  • Liptovský Mikuláš, Základná škola, Nábr. Dr. A. Stodolu 1863
  • Ľubeľa, Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161
  • Ľubica, Základná škola, Školská 1
  • Lučenec, Základná škola, Haličská cesta 1493/7
  • Lučenec, Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47
  • Ludanice, Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40
  • Makov, Základná škola s materskou školou, Makov 264
  • Malacky, Základná škola Dr. J. Dérera, Gen. M. R. Štefánika 7
  • Malacky, Základná škola, Záhorácka 95
  • Malcov, Základná škola, Malcov 16
  • Markušovce, Základná škola s MŠ, Školská 16
  • Martin, ZŠ s MŠ A. Bernoláka, Tomášikova 1
  • Michalovce, Cirkevná základná škola sv. Michala, Volgogradská 2
  • Michalovce, Základná škola, Okružná 17
  • Miloslavov, Základná škola, Alžbetin dvor 81
  • Mlynčeky, Základná škola s MŠ, Mlynčeky 15
  • Moldava nad Bodvou, Základná škola, Severná 21
  • Motešice, Základná škola s MŠ, Motešice 77
  • Námestovo, Základná škola, Slnečná 168/28
  • Nitra, Základná škola, Benkova 34
  • Nitra, Základná škola, Fatranská 14
  • Nitra, Základná škola, Topoľová 8
  • Nitra, ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1
  • Nižný Klátov, Základná škola, Klátovská 56
  • Nové Zámky, Základná škola, G. Bethlena 41
  • Nové Zámky, Základná škola, Hradná 22
  • Nové Zámky, Základná škola, Mostná 3
  • Nové Zámky, Základná škola, Nábrežná 95
  • Olcnava, Základná škola s MŠ, Lúčna 3
  • Partizánske, Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19
  • Podhorany, Základná škola, Podhorany 109
  • Podolínec, Základná škola s MŠ, Školská 2
  • Polomka, Základná škola, Komenského 34
  • Poprad, Spojená škola – ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34
  • Poprad-Spišská Sobota, Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4
  • Považská Bystrica, Základná škola, Sídl. Rozkvet 2047
  • Považská Bystrica, Základná škola, Slov. partizánov 1133/53
  • Pozba, ZŠ s VJM – Alapiskola, Hlavná 1
  • Prešov, Súkromná spojená škola European English School, Solivarská 28
  • Prešov, Zákl.škola sv. Mikuláša, Duklianska 16
  • Prešov, Základná škola, Československej armády 22
  • Prešov, Základná škola, Kúpeľná 2
  • Prešov, Základná škola, Važecká 11
  • Priechod, Základná škola s MŠ, Priechod 179
  • Prievidza, Základná škola, Malonecpalská 206/37
  • Prievidza, Základná škola, Rastislavova 416/4
  • Pruské, ZŠ s MŠ H.Gavloviča, Školská 369
  • Rabča, Základná škola s MŠ, Rabčická 410
  • Rajec, Základná škola, Lipová 2
  • Rajecká Lesná, Základná škola, Záplotie 414
  • Rakovec nad Ondavou, Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2
  • Rimavská Baňa, Základná škola s MŠ, Fľaková 8
  • Rimavská Sobota, Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej, Daxnerova 42
  • Rimavská Sobota, Základná škola Mihálya Tompu – Tompa Mihály Alapiskola, Šrobárova 12
  • Rimavská Sobota, Základná škola, Dr. V. Clementisa 13
  • Rohožník, Základná škola, Rohožník 399
  • Rožňava, Základná škola akad. Jura Hronca, Zakarpatská 12
  • Rožňava, Základná škola, Pionierov 1
  • Ruskov, Základná škola, Ruskov 32
  • Ružomberok, Súkromná základná škola, Štiavnická cesta 80
  • Ružomberok, Základná škola, Zarevúca 18
  • Rybník, Základná škola s MŠ, Školská 10
  • Sebedražie, Základná škola, Hlavná 375
  • Selice, Základná škola s matersskou školou Leandera Osztényiho s VJM, Školská 1003
  • Senec, Základná škola, Tajovského 1
  • Senica, Základná škola, Sadová 620
  • Senohrad, Základná škola s MŠ, Senohrad 129
  • Sereď, Základná škola, Ulica Komenského 1227/8
  • Skalica, Súkromná základná škola, Gorkého 4
  • Skalica, Základná škola, Mallého 2
  • Skalica, Základná škola, Vajanského 2
  • Skalité, Základná škola s MŠ, Kudlov 781
  • Skalité, Základná škola, Skalité č.729
  • Skýcov, Základná škola, Školská 299
  • Slopná, Základná škola, Slopná 96
  • Slovenská Ľupča, Základná škola, Školská 14
  • Slovenský Grob, Základná škola s MŠ, Školská 11
  • Smižany, Základná škola, Komenského 3
  • Snina, Základná škola, Budovateľská 1992/9
  • Sobotište, Základná škola, Sobotište 317
  • Soľ, Základná škola, Soľ 53
  • Spišská Belá, Základná škola J.M.P., Moskovská 20
  • Spišské Bystré, Základná škola s MŠ, Školská 8
  • Spišský Hrhov, Základná škola s MŠ, Komenského 2
  • Svätoplukovo, Základná škola s MŠ, Svätoplukovo 37
  • Svidník, Základná škola, 8. mája 640/39
  • Svidník, Základná škola, Karpatská 803/11
  • Šaľa, Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22
  • Šamorín, Základná škola Mateja Bela, Kláštorná 4
  • Šamorín, Základná škola s VJM, Rybárska 1093/2
  • Šuňava, Základná škola s MŠ, SNP 469
  • Šurany, Cirk. ZŠ Ž.Bosniakovej, Nám. hrdinov 6
  • Šurany, Základná škola, Bernolákova 35
  • Teplý Vrch, Základná škola s MŠ, Teplý Vrch 57
  • Tesárske Mlyňany, ZŠ Štefana Moysesa, Školská 608
  • Tomášov, Základná škola, Školská 7
  • Trebišov, Základná škola, M. R. Štefánika 910/51
  • Trenčianska Teplá, Základná škola, J. Braneckého 130/15
  • Trenčín, Základná škola, Bezručova 66
  • Trnava, Základná škola s Materskou školou Angely Merici, Halenárska 45
  • Trstená, Základná škola, Hviezdoslavova 822/8
  • Trstená, ZŠ Rudolfa Dilonga, Hviezdoslavova 823/7
  • Tulčík, Základná škola s MŠ, Tulčík 116
  • Turčianska Štiavnička, Základná škola s MŠ, Ul. čsl.armády 290/18
  • Tvrdošín, Cirkevná ZŠ Š. Šmálika, Školská 166
  • Tvrdošín, Základná škola, Medvedzie 155
  • Valaská Belá, Základná škola s MŠ, Valaská Belá 242
  • Valaská, Základná škola, Októbrová 16
  • Veľké Kapušany, ZŠ s VJM J.Erdélyiho, Z. Fábryho 36
  • Veľké Kostoľany, Základná škola, Školská 5
  • Veľké Leváre, Základná škola s MŠ, Melíškova 650
  • Veľké Ripňany, Základná škola s MŠ, Školská 528
  • Veľké Zálužie, Základná škola, Školská 851
  • Veľký Biel, Základná škola, Školská 4
  • Veľký Krtíš, Základná škola, J.A.Komenského 4
  • Víťaz, Základná škola, Víťaz 263
  • Vojany, Cirkevná základná škola reformovanej kresťanskej cirkvi s vyučovacím jazykom maďarským, Elektrárenská 50
  • Volkovce, Základná škola, Školská 1
  • Vráble, Základná škola, Levická 903, Vráble, Levická 903
  • Vranov nad Topľou, Základná škola, Sídlisko II. 1336
  • Vrbovce, Základná škola s MŠ, Vrbovce 147
  • Zákopčie, Základná škola, Zákopčie č. 957
  • Zavar, Základná škola s materskou školou, Športová 33
  • Zázrivá, Základná škola, Stred 122
  • Zemplínska Široká, Základná škola, Zemplínska Široká 277
  • Zohor, Základná škola, Obchodná 7
  • Želiezovce, Základná škola, Mierová 67
  • Žemberovce, Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 30
  • Žiar nad Hronom, Základná škola, Dr. Janského 2
  • Žiar nad Hronom, Základná škola, Ul. M. R. Štefánika 17
  • Žilina, Základná škola, Karpatská 8063/11
  • Žilina, Základná škola, Limbová 30
  • Žitavany, ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40

V najbližších dňoch budú výhercov kontaktovať zástupcovia British Council.

Srdečne gratulujeme.

Najnovšie príspevky
Benefity
Národný projekt ponúka:
  • Nové metodiky a pracovné listy
  • Interaktívne a zábavné učenie
  • Kvalitnejšiu výučbu
  • Nový digitálny obsah
  • Atraktívny honorár